Siber E-Ticaret V1

SiberAVM İnternet Ve Yazılım Hizmetleri

Admin Kullanıcı: İletişime geçiniz.
Admin Şifre: İletişime geçiniz.

Olmazsa olmaz özellikleri ile,  E-Ticaret sektöründe rakiplerinizin önüne geçme fırsatını yakalayın.

ÖZELLİKLER

* Slider'a göre arkaplan rengi

* Varyant, renk seçeneği ekleme

* Anasayfa sınırsız vitrin

* Sürükle bırak kategori yönetimi

* Ürünleri birden fazla kategoriye ekleme

* Varyant ve ürün renk seçeneği

* Marka seçeneği, Varyant sistemi, sipariş özetli mail, Kargo takip özelliği, Ürün yorumlama özelliği

Ödeme Yöntemleri Eklentileri

* Kapıda Ödeme * Banka Havale/Eft * İyzico * Shopier * Paytr *

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

SON EKLENENLER

destek@siberavm.com.tr

Mail 7x24 Destek

05323118916

Whatsapp 7x24 Destek

0532 311 89 16

Hafta içi 09:00-18:00