Menü Yönetimi

Menü yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! SİBERMENU’nün kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde istediğiniz sayıda menü yaratıp menülerinizi istediğiniz zaman yayınlayabilirsiniz. Menü Editörünü kullanarak kategoriler ve ürünler ekleyebilir, dilediğiniz sırada dizebilir ve tablet menünüzde görmek istediklerinizi yayınlayabilirsiniz. Ayrıca menülerinizi kopyalayabilir, farklı dillere çevirebilir ve kullanmadığınız menüleri silebilirsiniz.

Menü yönetimiyle ilgili her şey tek panelde sizlerle..

Menünüzü herkesle paylaşmanın en kolay yolu!

Mobil Menü ile menünüzü hiçbir uygulamaya gerek kalmadan tüm akıllı cihazlarla paylaşabilirsiniz. iOS cihazınızın kamerasıyla direkt olarak veya Android cihazınıza QR kod okuyucu yükleyerek menünün QR kodunu okutun ve tüm menüyü anında görüntüleyin! Mobil Menü her zaman menünüzün en güncel halini yansıtır. Sistem üzerinde yaptığınız tüm değişiklikler anında Mobil Menü’ye yüklenir. Böylece tüm misafirlerinize her zaman en doğru bilgiyi sunabilirsiniz.

QR Menü hizmetimiz size ve müşterilerinize sadece kullanım kolaylığı sağlamayacak. Ayrıca var olan pandemi koşulları düşünüldüğünde daha hijyenik bir mekana dönüşmenizi sağlayacak. Covid-19 virüsü üzerine yapılan araştırmalar göstermiştir ki hastalığın yayılmasında en önemli etken temastır. QR menü hizmetimiz sayesinde artık gereksiz temastan kaçınabileceksiniz. Böylelikle hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz daha sağlıklı koşullarda bulunacaklar.

Ayrıca şirketimiz çevre koşullarının iyileştirilmesi ve ağaç kesiminin azaltılması konusunda önemli bir hassasiyete sahiptir. QR menü hizmetimiz sayesinde kağıt kullanımı azalacak ve gereksiz yere ağaç kesilmesinin önüne geçilecektir.

Firmanızın daha sağlıklı, kullanıcı dostu ve çevreci olmasını istemez misiniz? QR menü tüm bunları içinde barındıran yegane hizmetimizdir.

Yorumlar (0)

Yorum yaz