HİZMETLERİMİZ

SEKTÖREL WEB SİTESİ

İşiniz için Profesyonel Bir Site Kurun! Kurumsal Web siteleri, firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtacak interne...

Detaylar

E-TİCARET

Artık zamana ve mekana bağlı kalmaksızın satış yapmak istemez misiniz? Siz de var olan ya da yeni açmayı planladığı...

Detaylar

YAZILIM GELİŞTİRME

Sektörel ya da kişisel yazılım projenizin ihtiyaçlarına özel en uygun teknolojileri kullanarak profesyonel destek sağ...

Detaylar

QR MENÜ

Menü YönetimiMenü yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! SİBERMENU’nün kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde ist...

Detaylar

SOSYAL MEDYA

Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube gibi sosyal medya hesapları profesyonel işletme hesaplarına dönüştü...

Detaylar


BİZ KİMİZ?


2003 yılından günümüze kadar yazılım geliştirme hizmetleri, e-ticaret hizmetleri, sosyal medya danışmanlığı, profesyoneller için kurumsal web sitesi tasarımı, QR kodlu menü gibi özgün ve yenilikçi hizmetler sunan uzman ekibimiz yaptığı işlerle kısa sürede bu alanda adını duyurmuştur. Yenilik, gelişim ve müşteri memnuniyetinin maksimizasyonu kurulduğu tarihten bu yana şirketimizin değişmez esaslarıdır. Bu sektörde sahip olduğumuz 17 yıllık deneyim siz kıymetli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet vermemize olanak sağlamaktadır.

Şirketimiz kurulduğu tarihten bu yana ömür boyu müşteri memnuniyeti ve koşulsuz destek anlayışı ile hareket etmektedir. Bu doğrultuda uzman kadromuz 7/24 canlı destek hizmeti sunmaktadır. Günün her saatinde canlı destek ekibimize ulaşabilir ve karşılaştığınız sorunları mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.  

Şirket olarak en çok önem verdiğimiz bir diğer husus ise kurumsal şeffaflıktır. Müşterilerimiz ürün siparişi verdikleri andan itibaren IT ekibimizle iletişim halinde olarak gelişmeleri ve çalışmalarımızı anbean takip edebilmektedir. Bizim için önemli olan sizin ne istediğinizdir. Uzman kadromuz sizlere sunacakları profesyonel hizmet ile aklınızdaki soyut fikirleri somut tasarımlara dönüştürecektir.

Sahip olduğumuz uzman kadro ve tecrübe, sürekli değişim ve gelişim, kurumsal şeffaflık,  özgün, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini merkeze alan anlayış bizi 17 yıldır bu sektörde öne çıkarmıştır. Şirket mottomuz; “Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!”

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla detaya sahip olmak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

Kurumsal ve Hızlı Çözümler İçin Vakit Kaybetmeyin